Мастер классы — Вставай и снимай

Опис

 

Мастер-класс состоялся!

Привіт! Цікавишся фотографією? Заробляєш нею собі на життя чи тільки плануєш? Хочеш потрапити на весь день в улюблену атмосферу? Тоді, любий друже, запрошуємо тебе на одноденний майстер-клас інтенсив від ТОПового фотографа та засновника каналу «Вставай и снимай»  на YouTube Валентина Христича, який відбудеться 1-го грудня в Тернополі в приміщенні SMM-школи (вул. Яремчука, 27)

Валентин яскравий та харизматичний фотограф. Жанр, яким він надихається – вулична фотографія.

Він вміє бачити колоритні кадри і емоціональні портрети. Можливо, йому допомагає минуле КВН-щика, але скоріш за все, його талісман – живий розум з надзвичайною активністю.

Напевно кожний зіштовхувався з такими неприємностями, як творчий застій, вічні запитання як?коли? де? Використовувати додаткові носії світла , виставляти налаштування камери… А коли діло підходить до самої зйомки і знайомства з клієнтами, то у багатьох виникають труднощі з підбором того самого ключика до довіри і дружніх відносин з клієнтами. Такі відносини є необхідними для отримання емоцій на фотографії. Валентин розробив програму інтенсивну, яка допоможе розібратись з труднощами, котрі виникли. Також включив у програму майстер-класу практичне завдання, на якому ти зможеш відпрацювати усі отримані знання, а потім будемо розбиратись з отриманими результатами!

1Теорія
Початок в 11:00 до 15:00 з перервою на кава брейк
Бонус
Питання/Відповідь
2Практика/перерва 15:30-18:00
3«Розбір польотів» 18:30-20:00
4«Нагородження переможця» 20:30

Головний приз- участь у зйомках проекту «Вставай і знімай» наступного дня

Кожному участнику у подарунок авторська книга «22 способа испортить свадебную фото-видео съемку»

$Вартість участі у майстер-класі

 

 

Реєстрація учасників
Контакти

YouTube
+380 98 727 1703
місто Тернопіль вул. Яремчука, 27 (SMM-школа)